logo mobilne

Kontakt

Siedziba Mazowieckiej Fabryki Mebli StanPlus Sp.J.

ul. Sosnkowskiego 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel./fax.: (25) 758-45-11

e-mail: stanplus@stanplus.pl

 

 

Dział przyjmowania i realizacji zamówień:

Izabela Sokół
Referent d/s obsługi klienta
tel: (25) 758 45 11 wew. 25
tel kom: 509 906 473
email: isokol@stanplus.pl

Renata Laskus
Referent d/s obsługi klienta
tel: (25) 758 45 11 wew. 26
tel kom: 501 378 728
email: rlaskus@stanplus.pl

 

Magdalena Sabak
Referent d/s obsługi klienta
tel: (25) 758 45 11 wew. 19
tel kom: 507 005 462
email: msabak@stanplus.pl

Dział finansowy:

Monika Kowalczyk
specjalista d/s rozliczeń finansowych i windykacji
tel. (25)758-45-11 wew. 21
tel kom.: 500 395 103
email: finanse@stanplus.pl

Magdalena Samulik
specjalista d/s rozliczeń zakupowych i ekonomi
tel. (25)758-45-11 wew. 21
tel kom.: 500 395 103
email: biuro@stanplus.pl

Konsultacja Techniczna – reklamacje:

Wojciech Kołodziejczyk
tel kom.: 509 739 799
email: serwis@stanplus.pl

Dział marketingu

REGION I
Łukasz Antosiewicz

przedstawiciel handlowy
tel kom: 508 141 258
email: lantosiewicz@stanplus.pl

REGION II
Bartosz Badurek
przedstawiciel handlowy
tel.kom.: 507 005 464
email: bbadurek@stanplus.pl

REGION III
Proszę o kontakt z
Kierownik d/s handlu i marketingu
Łukasz Samulik
tel.kom.: 502 704 504
email: lsamulik@stanplus.pl

REGION IV
Katarzyna Koniewicz
przedstawiciel handlowy
tel.kom.: 507 049 731
email: kkoniewicz@stanplus.pl

REGION V
Mateusz Krzych
przedstawiciel handlowy
tel.kom.: 508 211 972
email: mkrzych@stanplus.pl

REGION VI
Proszę o kontakt z
Kierownik d/s handlu i marketingu
Łukasz Samulik
tel.kom.: 502 704 504
email: lsamulik@stanplus.pl

REGION VII
Michał Leśniewicz
przedstawiciel handlowy
tel.kom.: 511 731 085
email: mlesniewicz@stanplus.pl

Koordynator handlowy
Anna Szewczak
tel.kom.: 509 906 472
email: koordynator@stanplus.pl

Kierownik d/s handlu i marketingu
Łukasz Samulik
tel.kom.: 502 704 504
email: lsamulik@stanplus.pl

Szukasz pomocy?

Nie wiesz od czego zacząć, jak nawiązać współpracę, złożyć pierwsze zamówienie?
Nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji.
Pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z naszą ofertą.
Nasi regionalni przedstawiciele handlowi mogą podjechać do punktu sprzedaży, przedstawić szczegółową ofertę, zostawić materiały marketingowe.

zadzwoń do nas
25 758 45 11
Dzial handlowy czynny jest pon. - pt. 8.00 - 16.00

Dlaczego mazowiecka fabryka mebli stanplus?

Doświadczenie
Terminowość
Wysoka jakość

Aktualności

logo stopka
Kontakt

Mazowiecka Fabryka Mebli STANPLUS Sp. J.

ul Sosnkowskiego 1

05-300 Minsk Mazowiecki

Tel./Fax.: 25 758 45 11

E-mail: stanplus@stanplus.pl

Napisz do nas

Masz pytanie lub chcialbyś poznać bliżej naszą ofertę?

Napisz do nas
CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net