logo mobilne

O nas

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus produkuje wysokiej jakości systemy zabudowy wnętrz oraz fronty meblowe. Firma istnieje od 2002 roku. Stworzyli ją ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Od momentu powstania, przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija dzięki wprowadzeniu najnowszych technologii i wysoko wydajnych maszyn. Zaawansowana technologia w postaci obrabiarek MultiCam, CNC, automatu lakierniczego Cefla, automatycznego systemu polerowania frontów w postaci szlifierek szerokopasmowych pozwala na wprowadzenie nowych produktów, które cechują się wysoką jakością, trwałością oraz różnorodnością wzorów.

MFM Stanplus dopasowała swoje wyroby do nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz. Najbardziej modne, lakierowane fronty meblowe wyróżniają się nieskazitelną powierzchnią oraz wysokim stopniem połysku, który utrzymuje się przez wiele lat. Podobnie fronty meblowe foliowane i fornirowane spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dbających o każdy szczegół wystroju. Trwałość i jakość produktów gwarantowana jest przez wysoką klasę urządzeń używanych w cyklu produkcyjnym.

Drugim rodzajem produktów MFM Stanplus są drzwi przesuwane do szaf wnękowych. Firma oferuje drzwi ramowe z modnymi wypełnieniami – lustrem srebrnym i kolorowym, lacobelami, lacomatem oraz ich ciekawe połączenia z płytą laminowaną i lakierowaną. Szeroka gama materiałów wykończeniowych pozwala dopasować drzwi przesuwane do innych mebli w domu lub biurze. Ponadto firma dba o bezpieczeństwo użytkowników – wszystkie szklane wypełnienia podklejone są tzw. folią bezpieczną, dzięki której nawet stłuczone szkło nikomu nie wyrządzi krzywdy. Nie bez znaczenia jest również niezawodność systemów jezdnych, na które udzielana jest pięcioletnia gwarancja.

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnych maszyn oraz pracy artystów rzemieślników, fabryka jest w stanie zaspokoić zarówno potrzeby ludzi podążającymi za nowoczesnymi trendami w modzie, jak i tych, którzy wolą klimat klasycznego wnętrza. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest wysoka jakość obsługi, przejawiająca się w dobrze zorganizowanym dziale zamówień, krótkich terminach realizacji oraz dostarczaniu produktów własnym transportem.

MAZOWIECKA FABRYKA MEBLI STANPLUS OTRZYMAŁA WYRÓŻNIENIE W DZIEDZINIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:

Szukasz pomocy?

Nie wiesz od czego zacząć, jak nawiązać współpracę, złożyć pierwsze zamówienie?
Nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji.
Pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z naszą ofertą.
Nasi regionalni przedstawiciele handlowi mogą podjechać do punktu sprzedaży, przedstawić szczegółową ofertę, zostawić materiały marketingowe.

zadzwoń do nas
25 758 45 11
Dzial handlowy czynny jest pon. - pt. 8.00 - 16.00

Dlaczego mazowiecka fabryka mebli stanplus?

Doświadczenie
Terminowość
Wysoka jakość

Aktualności

  • Udanej Majówki

    Witamy serdecznie,

    Wszystkim Państwu życzymy udanej, słonecznej majówki,
    odpoczynku od codziennych spraw i obowiązków.

  • Dzień wolny

    Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dzień 9.06.2023 (piątek) będzie dniem wolnym w firmie Stanplus.

logo stopka
Kontakt

Mazowiecka Fabryka Mebli STANPLUS

ul Sosnkowskiego 1

05-300 Minsk Mazowiecki

Tel./Fax.: 25 758 45 11

E-mail: stanplus@stanplus.pl

Napisz do nas

Masz pytanie lub chcialbyś poznać bliżej naszą ofertę?

Napisz do nas
CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net