logo mobilne

Propozycja finansowania

Szanowni Państwo.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym przyznania terminów płatności i limitów kredytów kupieckich, jak również dbając o własną płynność finansową Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Sp. J. postanowiła wprowadzić dodatkowy instrument finansowania poprzez faktora.

Proponowana forma refinansowania kosztów zakupów polegała będzie na przyznaniu Państwu limitu finansowego jak też terminu płatności. Limit finansowy zależny będzie od średnich obrotów wykonanych za ostatni kwartał, natomiast termin w zależności od Państwa zapotrzebowania na kapitał będzie dostępny w dwu wariantach: 15 oraz 30 dni. Warunkiem przyznania limitu kupieckiego będzie pozytywne przejście Państwa firmy przez proces weryfikacji odbiorcy. Przydatna będzie tu Państwa pomoc w postaci dokumentów finansowych, za rok 2014 oraz bieżące wyniki finansowe uzyskane w 2015 roku. Jeżeli Państwo nie wyrażą zgody na udostępnienie dokumentów faktor dokona weryfikacji we własnym zakresie. Koszt weryfikacji jest jednorazowy i wynosi 200 zł netto za okres 1 roku.

W zależności od wybranej opcji  długości terminu płatności koszt wynosi odpowiednio:  
            
•    termin płatności do 15 dni  - 1,26%.
•    termin płatności do 30 dni  - 2,2 %.

Pozostałe koszty związane z prowizją przygotowawczą na zabezpieczenie środków finansowych jak też wszystkie pozostałe formalności sfinansuje i poprowadzi Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus Sp. J na własny koszt.
Przedstawiona propozycja skierowana jest do firm ubiegających się o przyznanie terminu płatności, oraz firm które przekraczając terminy płatności, korzystają z finansowania przez Mazowiecką Fabrykę Mebli Stanplus Sp.J. Działanie to naraża firmę na niekomfortową płynność finansową  i zarazem podwyższone koszty obsługi finansowej.
Bardzo proszę aby Firmy zainteresowane dokonały pisemnego zgłoszenia do programu factoringu do działu finansowego  do Pani Moniki Kowalczyk.

Tel: 25 758 45 11 w 21
Tel. Kom: 500 395 103
e- mil: finanse@stanplus.pl

Jednocześnie informuje Firmy nie wywiązujące się z przyznanych terminów płatności, że w przypadku braku zgłoszenia deklaracji uczestnictwa w programie w terminie do 20,06,215r. będą miały cofnięty termin płatności.
Licząc na Państwa zrozumienie prosimy o poważnie rozpatrzenie powyższej propozycji.

Szukasz pomocy?

Nie wiesz od czego zacząć, jak nawiązać współpracę, złożyć pierwsze zamówienie?
Nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji.
Pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z naszą ofertą.
Nasi regionalni przedstawiciele handlowi mogą podjechać do punktu sprzedaży, przedstawić szczegółową ofertę, zostawić materiały marketingowe.

zadzwoń do nas
25 758 45 11
Dzial handlowy czynny jest pon. - pt. 8.00 - 16.00

Dlaczego mazowiecka fabryka mebli stanplus?

Doświadczenie
Terminowość
Wysoka jakość

Aktualności

logo stopka
Kontakt

Mazowiecka Fabryka Mebli STANPLUS Sp. J.

ul Sosnkowskiego 1

05-300 Minsk Mazowiecki

Tel./Fax.: 25 758 45 11

E-mail: stanplus@stanplus.pl

Napisz do nas

Masz pytanie lub chcialbyś poznać bliżej naszą ofertę?

Napisz do nas
CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net