logo mobilne

Fronty akrylowe

Z myślą o potrzebach naszych Klientów stworzyliśmy atrakcyjną ofertę akrylowych frontów renomowanych producentów płyt akrylowych Kronospan oraz Rehau.

W tym celu pozyskaliśmy  linię technologiczną firmy Homag. Zastosowana technologia klejenia AirTec eliminuje fugę klejową co sprawia, że produkt staje się odporny na działanie czynników zewnętrznych, przede wszystkim wilgoci i brudu. Do tego procesu stosujemy specjalne obrzeża z polimerową warstwą funkcyjną, która jest spajana gorącym powietrzem (~600°C) i wysokim ciśnieniem dociskana do krawędzi frontu. W ten sposób uzyskujemy doskonały wygląd frontu z niewidocznym łączeniem krawędzi na obwodzie frontu. Dzięki zastosowaniu tej technologii Front zwiększa swoją odporność na wilgoć oraz temperaturę.

Wprowadzone przez nas  materiały charakteryzują się szybkim czasem produkcji, wysoką estetyką oraz wytrzymałością. Wśród naszych propozycji dostępne są fronty akrylowe w najmodniejszej kolorystyce w wykończeniu zarówno w połysku i macie.

Szukasz pomocy?

Nie wiesz od czego zacząć, jak nawiązać współpracę, złożyć pierwsze zamówienie?
Nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji.
Pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z naszą ofertą.
Nasi regionalni przedstawiciele handlowi mogą podjechać do punktu sprzedaży, przedstawić szczegółową ofertę, zostawić materiały marketingowe.

zadzwoń do nas
25 758 45 11
Dzial handlowy czynny jest pon. - pt. 8.00 - 16.00

Dlaczego mazowiecka fabryka mebli stanplus?

Doświadczenie
Terminowość
Wysoka jakość

Aktualności

  • Dzień wolny

    Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dzień 9.06.2023 (piątek) będzie dniem wolnym w firmie Stanplus.

  • Życzenia wielkanocne

    Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, smacznego jajka, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

logo stopka
Kontakt

Mazowiecka Fabryka Mebli STANPLUS

ul Sosnkowskiego 1

05-300 Minsk Mazowiecki

Tel./Fax.: 25 758 45 11

E-mail: stanplus@stanplus.pl

Napisz do nas

Masz pytanie lub chcialbyś poznać bliżej naszą ofertę?

Napisz do nas
CMS by Quick.CMS
Realizacja: czyzkowski.net